Diş Eti Hastalıkları Tedavisi

Gülüş Tasarımı Nedir?

GÜLÜŞ TASARIMI VE ESTETİĞİ

Dişlerdeki renk ve şekil bozuklukları bireyde psikolojik rahatsızlıklara kadar varan problemlere neden olabilir. Diş hekimliğinde estetik ve restoratif maddelerin gelişmesiyle pek çok şekil, renk ve pozisyon bozuklukları rahatlıkla çözümlenebilmektedir. Gülüş Tasarımı işte burada çok önemli bir işlevi üstlenmektedir.

Gülüş Tasarımı Nedir Nasıl Yapılır?

Diş Eti Hastalıkları Tedavisi
Diş Eti Hastalıkları Tedavisi

Gülüş tasarımı, hekimlik ve sanatın birlikte uygulanarak, size özel ideal gülüşünüzü yenilemektir. Sizin kişisel istekleriniz ile sağlık ve doğallığı da birleştirerek mükemmel gülüşü planlamaktır. Bazen diş beyazlatma bazen diş eti operasyonu veya diş kaplamalar ile diş estetiği sağlanır. Dudaklar diş eti, gülme hattı gibi bileşenlerin ideal oranlar ile konumlandırılması için bazen de birden fazla uygulamanın birlikte yapılması gerekir.

Size Yakışan Estetik Gülüş İfadesini Belirleyen  Diğer Faktörler;

Yüz hatlarınız, cinsiyetiniz, yaşınız, gülüş simetrisi, dişlerinizin sıralanışı ve renkleri, dudaklarınız, diş etleriniz gülüş tasarımına ilk önce yüz hattınızın hangi geometrik şekle uyduğu tespit edilerek başlanır. Kişinin yüzündeki hatlar dişin hangi formda seçilmesi gerektiğinin şifrelerini içerir.

Diş Eti Estetiği Hangi Durumlarda ve Nasıl Yapılır?

Her dişin diş eti seviyesinin olması gereken standart bir yeri ve şekli vardır. Bu standart bozulduğunda ağız estetiği bozulabilir. Gülerken ya da konuşurken fazlaca gözüken diş etleri (gummy smile) tüm görünümü kötü etkileyebilir. Bu sorunlar yeni teknolojiler ile genellikle tek seansta, kanamasız ve dikişsiz olarak çözülmektedir.

Gülüş Tasarımı İstanbul

Estetik diş tedavi fiyatları yapılacak işlemin özelliğine göre değişir. Bazen sadece diş beyazlatma ile diş estetiği elde edilebilir. Bazen diş üzerine laminate veneer uygulaması veya zirkonyum diş kaplama gerekir. Eksik dişler var ise implant yapımı da gerekebilir. Türkiye diş estetiği uygulamalarında başarıları ile yurt dışındaki hastaların da dikkatini çekmektedir. Diş fiyatlarının daha ucuz olması Türkiyeyi estetik diş uygulama konusunda

Gülüş Tasarımı Fiyatı

Diş malzeme fiyatlarının dövize endeksli olması nedeni ile dar gelirli vatandalar diş estetiği uygulamalarından yüksek fiyatlar olduğunu söyleyerek mahrum kalmaktadır. Gelir seviyesi orta ve üst grupta olanlar için gülüş tasarımı ve estetik diş tedavileri uygulandığında verilen paraya değdiğini söylemektedirler.

Yapılacak işlem her ne olursa olsun Almanya diş fiyatları ile karşılaştırıldığında daha ucuz olmaktadır. Aynı şekilde İsviçre Amerika diş fiyatları da Türkiye estetik diş fiyatlarının nerede ise 6-8 katı bir fiyatla uygulanmaktadır. Yurt dışından Türkiye’ye diş tedavisi için gelip İstanbul Diş Kliniklerini tercih eden hastalar hem ucuz fiyatlar hem tatil olanağı bulurlar. Gülüş Tasarımı tedavisi İstanbul Korudent diş kliniğinde diş hekimi Sertaç Kızılkaya tarafından başarıyla uygulanan tedavilerden birisidir. Muayene olup size uygun gülüş tasarımı için gereken işlemleri öğrenmek ister misiniz? Tedavi süresi ve diş estetiği fiyatı konusunda bilgi alabileceğiniz muayene randevusu için 02126616979 Diş Dr. Sertaç Kızılkaya

Bir cevap yazın